04-760 Warszawa, ul. Patriotów 345, tel. (0-22) 815-26-90, fax (0-22) 815-23-90, e-mail: handlowy@hator.pl

O firmie Nasza lokalizacja Oferta Strona główna

Firma HATOR jest jednym z wiodących na rynku importerów ozdobnych ramek fotograficznych i upominków oraz akcesoriów z zakresu mody damskiej, takich jak: torebki dzienne i wizytowe, nakrycia głowy oraz paski damskie i kosze letnie.

Oferowane przez nas ozdobne i klasyczne ramki fotograficzne wykonane są z tworzywa, drewna, szkła, ceramiki, porcelany w różnorodnej stylistyce i formatach. Każdy wzór stworzono z niezwykłą dbałością o szczegóły. W ofercie posiadamy także upominki takie jak figurki, pojemniki puzderka wykonane z tworzywa, skarbonki ceramiczne oraz oryginalne dekoracje świąteczne, na które składają się kolekcje: bałwanków, Mikołajów i świeczników witrażowych. Od niedawna nasza firma zajmuje się również dystrybucją wyrobów z melaminy, takich jak tace i podstawki. Zaprezentowane wyroby cechuje wysoki poziom wykonania a przy tym doskonały stosunek jakości do ceny. Walory estetyczne i użytkowe tych artykułów, uzyskane w wyniku zastosowania innowacyjnego wzornictwa, odpowiednich materiałów i technik wykonania, zyskały uznanie współpracujących z nami firm handlowych i ich klientów.

Ponadto oferta firmy zawiera torebki damskie, paski, kosze oraz nakrycia głowy wykonane z materiałów najwyższej jakości w aktualnie modnej kolorystyce i wzornictwie. Na uwagę zasługują ich wyrafinowane kształty i nienaganne wykończenie. Dodatkowo elementy zdobiące sprawiają, że każdy z wzorów jest atrakcyjny i niepowtarzalny, na kolekcję składają się zarówno wzory klasyczne jak i bardziej awangardowe.

0d chwili powstania firmy, w roku 1995, nasze wyroby cieszą się niezmiennym zainteresowaniem na rodzimym rynku, jak i poza jego granicami ze względu na wysoką jakość, nowatorskie wzornictwo jak i konkurencyjne ceny. Można je obejrzeć w siedzibie firmy HATOR w Warszawie, jak również podczas imprez targowych na terenie kraju.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli sklepów oraz hurtowni, w głębokim przekonaniu, że wprowadzenie do sprzedaży naszych artykułów przyczyni się do rozwoju również Państwa firmy. Na wszelkie pytania dotyczące warunków współpracy, pełnej oferty handlowej lub cennika odpowiadamy za pośrednictwem naszej strony lub telefonicznie.

HATOR - Dział Handlowy